Spánek jako v bavlnce: Pořiďte si na zimu povlečení z mikroplyše

Interier 05. října 2017 | 19:15 — Anna Novotná
Chcete si spát jako princezna v bavlnce? Pořiďte si huňaté povlečení, které je jemné jako plyšový medvídek! V období zimy, která už se s plnou parádou ujala vlády, ho oceníte dvojnásob! Nejenže je příjemné a hebké, ale také je krásně teplé!
Další 1 fotografie v galerii
Povlečení z mikroplyše vypadá dobře a ještě vás v zimě zahřeje. / Ilustrační foto

Zatímco dříve byly některé věci těžko k dostání nebo v jednom provedení, v dnešní době je všeho plno! Povlečení z mikroplyše není výjimkou, a proto si můžete pořídit různé barvy a motivy! K dostání jsou jednobarevná povlečení přes různé vzory, čáry, kroužky a tvary až po oblíbené pohádkové postavičky.

Jemné a teplé

Povlečení z mikroplyše je ze sta procent z polyesteru. Jeho vlákno je upravené tak, aby bylo hebké. Je plné hustých a jemných chloupků, které nejenže dobře vypadají, ale také jsou příjemné na dotek. Navíc je mnohem hřejivější než jiná povlečení, takže si pod něj můžete vlézt i v zimě bez topení nebo spoře odění.

Mikroplyšové povlečení je vhodné na zimu, ale lze ho používat po celý rok. Navíc má další výhody, kromě jemnosti je také vhodné pro alergiky, nepouští žádné chlupy, nevytváří žmolky a nemusí se žehlit i rychle schne.

Vyhřátý pelíšek

Také se vám ráno nechce vstávat, když je ještě tma, ale musíte do práce? Vstávání je o to horší, když je kolem zima a vám se nechce z vyhřátého pelíšku. Pokud se vám dříve nechtělo, s plyšákovým povlečením se vám nebude chtít už vůbec! Když se ale vyhrabete z postele, můžete se zase celý den těšit do peřin! Nemáte ho ještě ve svém vybavení? Nejvyšší čas ho zkusit!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bitcoin je nejlepší investicí letošního roku. Jeho těžba vyžaduje nesmírné množství elektrické energie

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....

Nebezpečné vánoční mlsání: Nevhodné potraviny mohou být...

Červeného vína se nemusíte vzdát. Jen se ho naučte pít a...

Místo rozkvetlé zahrady zelený dům. Jde to i jednoduše

Špinavá okna lze umýt i v zimě. Jen je potřeba dodržet pár...

Zázrak jménem cibule. Královna kuchyně, která zaručeně...