Stylové a trendy. Takové jsou dnešní kávovary

Spotřebiče 18. května 2016 | 12:34 — redakce
Trendy v designu kávovarů přináší především drobné, přenosné kávovary, praktické mini verze robustních výrobníků kávy, které známe z restaurací.
Současné high-tech kávovary představují interaktivní způsoby přípravy kávy / deníkPlus.cz

Multifunkční kávovary pro domácí přípravu oblíbených nápojů jsou prostorově úsporné, lze je snadno složit a zpravidla mají stylové, tématické zdobení a pěkný design. Existuje mnoho různých typů kávovarů, které uspokojí každého, kdo si chce svoji ranní vzpruhu v podobě horké kávy připravit rychle a stylově. Kreativní lidé ocení kávovar, určený k připevnění na stěnu. Po zavěšení vypadá takovýto kávovar takřka jako moderní umělecké dílo. Návrháři zkombinovali funkčnost a dekorativní vzhled, čímž vytvořili jedinečný kávovar, který vypadá zkrátka opravdu jako obraz. Když se voda začne vařit, horká pára vytváří obraz na bílé pozadí, který okamžitě zmizí, jakmile se jeho povrch znovu ochladí.

Takovýto druh kávovaru je nezřídka vybaven kupříkladu funkcemi jako je bluetooth, časovač s velkým, dotykovým displejem a připojením k internetu přes Wi-Fi. Stylový kávovar v bílé a oranžové barvě přináší inovativní koncept, který je kompaktní a atraktivní – tudíž maximálně ideální především pro malé kuchyně. Lze jej snadno složit do malé krabičky a díky jeho konstrukci je možné měnit jeho výšku a sklon.

K dostání jsou také velmi populární, designové modely u kterých se se vhled i barevnost inspiruje mnoha různými tématy. Výrobci aut vyvinuli unikátní kávovary pro Ferrari, Lamborghini a Bugatti fanoušky. Neobvyklé a stylové – takové jsou tyto malé kuchyňské spotřebiče, představující status bohatství. Takovéto typy pak vypadají skvěle obzvláště v luxusních kuchyních. Pokud se nechcete omezovat jen na kávu, můžete si také pořídit přístroj, jehož dovednosti se dělí do dvou částí, ve kterých lze připravit kávu a čaj zároveň. Krásný umělecký design a elegance dělají z tohoto přístroje opravdovou ozdobu kuchyně.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vítězka StarDance Veronika Lálová má kuráž! Sama zamířila na světově známý karneval do Ria

Milovníci chilli papriček, je nejvyšší čas začít sázet

Vytvořte si doma kousek moře. Máme pro vás tipy na úžasné...

Zrecyklujte polámané voskovky a udělejte dětem duhové...

Naučte se patinovat nábytek. Získáte stylové a originální...

Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár...

Renovace schodů nemusí stát tisíce. Máme pro vás...