Máte rádi snídaně až do postele? Pořiďte si jednoduchého pomocníka

Tipy a inspirace 20. července 2017 | 10:38 — Anna Novotná
Vstává se vám ráno těžko a odkládáte několikrát na mobilním telefonu budík, než opravdu vystrčíte paty z postele? Pokud vás nutí k odchodu z vyhřátého pelíšku hlad, vyřešte to jednoduše! Pořiďte si jednoduchý přenosný stolek, na kterém vám může váš miláček servírovat snídani až do postele!
Dalších 5 fotografií v galerii
Užijte si romantické ráno / Shutterstock

Přes týden člověk vstává brzy do práce, takže není čas na žádné odkládání budíku nebo velké chystání snídaní. Někdo by ale bez snídaně nedal ani ránu, takže si vstane klidně dřív. Pokud jste ale spáči, vstáváte na poslední chvíli a jste rádi, že se rychle umyjete, hodíte na sebe oblečení a ve spěchu popadnete v lednici kousek něčeho, čím po cestě do práce alespoň na chvíli umlčíte žaludek.

Když je ale víkend, můžete si užít jak klidný spánek, tak pořádnou snídani! Za pár stokorun pořídíte jednoduchý stolek, na kterém si můžete dopřát s vaší drahou polovičkou talíř s míchanými vajíčky, palačinkami, párky, ale klidně i rohlíky s máslem, sýrem nebo müssli a další dobroty. Dopřát si můžete i kávu, džus nebo čaj.

Hrany i nohy

Stolek můžete mít různý. K dostání je v mnoha materiálech a barvách. Vesměs ho ale tvoří tác s vyšší hranou, aby se z něj snídaně nevysypala, a důležité jsou i nohy, na které ho postavíte. Některé jsou napevno dané, jiné jde složit pod tácek a vytáhnout je až ve chvíli, kdy jej stavíte na postel.

Pokud jste náročnější strávník, můžete sáhnout i po větším stolku s několika patry a na kolečkách. Partner si sice možná bude připadat jako číšník v nějakém hotelu, když k vám tác poveze, ale o to luxusnější a bohatší snídaně bude. Pak už stačí jen zalehnout do postele a užít si všechny dobroty, které váš miláček vymyslel!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vítězka StarDance Veronika Lálová má kuráž! Sama zamířila na světově známý karneval do Ria

Milovníci chilli papriček, je nejvyšší čas začít sázet

Vytvořte si doma kousek moře. Máme pro vás tipy na úžasné...

Zrecyklujte polámané voskovky a udělejte dětem duhové...

Naučte se patinovat nábytek. Získáte stylové a originální...

Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár...

Renovace schodů nemusí stát tisíce. Máme pro vás...