Europalety jsou vděčný materiál! Výrobky z nich jsou levné a dokonalé. Parádní polici vyrobíte raz dva!

Tipy a inspirace 26. dubna 2017 | 05:55 — Anna Novotná
Nábytek z palet se stal hitem posledních let v mnoha domácnostech. Máte dostatek odvahy vyzkoušet tento jedinečný nápad i vy? Nahlédněte do fotogalerie a inspirujte se.
Dalších 5 fotografií v galerii
Zkuste si vyrobit nábytek z palet svépomocí i vy! / Pinterest

Poslední novinkou v domácnostech kutilů a kreativců je právě nábytek z palet. Výrobky z obyčejných palet jsou naprosto dokonalé. Nezáleží na tom, zda jde o nové nebo používané palety. Pokud drží paleta pohromadě nebo lze upravit do použitelné podoby, jde o nejvhodnější materiál. 

Přírodní nábytek z palet působí rustikálně

Pokud ponecháte palety v původní podobě a pouze je přelakujete bezbarvým lakem, získají rustikální podobu, která je v posledních letech velmi oblíbená jak na chatách a zahradách, tak i v bytech a rodinných domech. Palety můžete ovšem také natřít do barvy, která se právě do vašeho domu či bytu bude hodit nejvíce. Barvy můžete mezi s sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak opravdu originální modely. 

Nábytek z palet je levný a originální

Pořizovací cena palet se nedá srovnat s klasickým dřevěným materiálem, který se většinou pro výrobu nábytku používá. Navíc většinou ani nedosahuje takové kvality jako paletové dřevo.

Můžete se spolehnout, že nábytek z palet toho opravdu hodně vydrží. Mezi další výhody se samozřejmě počítá originalita a jedinečnost. Těžko můžete říct, že nábytek podobný tomu vašemu může mít ještě kdokoliv jiný na světě. Každý výrobek je totiž jedinečný.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Rammsteini měli v Praze dvoudenní turné, při kterém na konci zmizeli

Zahradní nábytek potřebuje péči nejen před sezonou, ale i...

Nevzdávejte se snů o sušičce ani tehdy, když máte malou...

Vytvořte krásným a užitečným motýlům voňavou louku plnou...

Měkká nebo tvrdá? Podle čeho vybírat matraci a jak poznat...

Bezpečí vašeho pejska zaručuje také správný náhubek. Při...

Chystáte se na letní opékačku buřtů? Myslete na tato...

Zavřít reklamu