Europalety jsou vděčný materiál! Výrobky z nich jsou levné a dokonalé. Parádní polici vyrobíte raz dva!

Tipy a inspirace 26. dubna 2017 | 05:55 — Anna Novotná
Nábytek z palet se stal hitem posledních let v mnoha domácnostech. Máte dostatek odvahy vyzkoušet tento jedinečný nápad i vy? Nahlédněte do fotogalerie a inspirujte se.
Dalších 5 fotografií v galerii
Zkuste si vyrobit nábytek z palet svépomocí i vy! / Pinterest

Poslední novinkou v domácnostech kutilů a kreativců je právě nábytek z palet. Výrobky z obyčejných palet jsou naprosto dokonalé. Nezáleží na tom, zda jde o nové nebo používané palety. Pokud drží paleta pohromadě nebo lze upravit do použitelné podoby, jde o nejvhodnější materiál. 

Přírodní nábytek z palet působí rustikálně

Pokud ponecháte palety v původní podobě a pouze je přelakujete bezbarvým lakem, získají rustikální podobu, která je v posledních letech velmi oblíbená jak na chatách a zahradách, tak i v bytech a rodinných domech. Palety můžete ovšem také natřít do barvy, která se právě do vašeho domu či bytu bude hodit nejvíce. Barvy můžete mezi s sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak opravdu originální modely. 

Nábytek z palet je levný a originální

Pořizovací cena palet se nedá srovnat s klasickým dřevěným materiálem, který se většinou pro výrobu nábytku používá. Navíc většinou ani nedosahuje takové kvality jako paletové dřevo.

Můžete se spolehnout, že nábytek z palet toho opravdu hodně vydrží. Mezi další výhody se samozřejmě počítá originalita a jedinečnost. Těžko můžete říct, že nábytek podobný tomu vašemu může mít ještě kdokoliv jiný na světě. Každý výrobek je totiž jedinečný.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Zkuste cestovat po Evropě vlakem. Víme, jak jednoduše plánovat cestu a ještě hodně ušetřit

Zkuste cestovat po Evropě vlakem. Víme, jak jednoduše...

Chcete se ještě ohřát? Nádherné pláže, úžasné...

Užijte si jedny z nejkrásnějších pláží světa i skvělé...

Rakouským eldorádem pro rodiny s dětmi a milovníky freeridu...

Adventní čas uprostřed vrcholků Alp, to je opravdový...

Tip na první letošní lyžovačku. Zasněžené středisko...

Zavřít reklamu