Obrazy na plátně canvas – novoroční trendy v dekoratérství

Komerční sdělení 13. ledna 2020 | 18:14 — redakce
Novoroční trendy výzdoby interiéru jsou inspirací ke změně našeho okolí – nové dekorace, barvy, doplňky. Co bude letos v módě? Rok 2020 je ozvěnou předchozího „zlatého věku“ a květinové výzdoby a doplňků. Jak správně tušíte, v letošním roce budou hlavním motivem výzdoby interiérů květiny. Doplňky, které zakomponují květinové vzory do vašich interiérů nevtíravým způsobem, jsou obrazy na plátně canvas.
Obrazy vytištěné na plátně jsou lehké a lze je snadno zavěsit na libovolné zdi. / archiv klienta

Obrazy vytištěné na plátně jsou lehké, ergonomické a lze je snadno zavěsit na libovolné zdi. Dnešní tisková technologie umožňuje zobrazovat grafiku ve velmi vysokém rozlišení. Díky tomu je možnost uspořádání a výběru vzorů téměř neomezená. Vzhledem k nízké hmotnosti mohou být obrazy canvas libovolně přizpůsobovány a přemísťovány z místa na místo.

Květinové kompozice patří mezi nejoblíbenější dekorativní motivy. Jemné, barevné nebo pastelové květiny zkrášlí vzhled každého interiéru. Květiny jsou velmi ženským a romantickým motivem, velmi často využívaným v designu. Nejběžnější jsou ty v odstínech pastelově růžové nebo fuchsie, kombinované s bílým pozadím. Takový motiv zdobí postelové přehozy nebo povlečení, ale drobné květinové ornamenty zdobí i nástěnné kuchyňské panely nebo kachličky.

Proč uvažovat o květinových doplňcích v interiérech? Jak je známo, velké množství barevných motivů může ohromit. Nedoporučuje se optické zmenšování místností, zvláště pokud jsou malé. Abychom se vyhnuli dekoratérskému nezdaru, můžeme pomalu zavádět nové motivy. V tomto případě se dokonale osvědčí obrazy na plátně canvas s barevnými, nevtíravými motivy orchidejí nebo polních květů. Ty první jsou nejčastěji pořizovány lázeňskými a wellness centry a také klinikami estetické medicíny.

Rok 2020 je rokem návratu do nitra. Po výrazných barvách je čas na studené a neutrální barvy, které jsou uklidňující a inspirující. Kde se vzal tento trend? Lidé žijící v honbě za každodenním životem touží zažit jen sami pro sebe chvíle, jejichž nedostatek zřetelně pociťují. K novým trendům v dekoratérství patří zejména klid, jemnost, pomíjivost a éterický charakter – což květinové kompozice rozhodně nepostrádají.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Vyrobte kočkám jednoduché domácí pochoutky. Budou se...

Vypěstujte si doma citronovou trávu. Výborně chutná a...

Neobvyklé využití posekané trávy

Jak opravit píchlou duši, i když u sebe zrovna nemáte...

Slupky od brambor mají blahodárný vliv na kůži, prospějí...

Pokud vás při žehlení bolí často záda, možná je na vině...

Zavřít reklamu