Nábytek, který se vejde i do toho nejmenšího bytu. Víte, o jakém je řeč?

Interier 11. listopadu 2018 | 13:07 — Marie Drahá
Přijde větší návštěva a nemá si kam sednout. A co když bude chtít přespat? Ani v malém bytě se nemusíte bát, že byste museli přátele vyhnat o půlnoci na mráz. Stačí mít za skříní pár složených vaků.
Dalších 8 fotografií v galerii
Nafukovací nábytek není určen pro každodenní užívání, ale poskytne komfort, kdykoliv je to potřeba / Shutterstock

Nafukovací nábytek není určen pro každodenní užívání, ale poskytne komfort, kdykoliv je to potřeba. Není zbytečně drahý a nezabírá místo v jinak využitelných pokojích. Oceníte jej v okamžiku, kdy se u vás zastaví na přespání známí, protáhne se večírek nebo si děti přivedou domů kamarády.

Investice do kvality se vyplatí

Nábytek, který během chvilky vytvoříte pomocí obyčejné pumpičky, je provizorním řešením a klasické křeslo či postel pochopitelně nenahradí. Ovšem svůj účel splní. Abyste nevyhodili peníze za něco, co se stane dalším zavazadlem v bytě, investujte raději do kvalitnějšího.

Vaky jsou ideální pro děti

Nafukovací křesla si mnozí pořizují do bytu záměrně. I v klasicky zařízeném obydlí vypadají šik a nudnému interiéru dodají potřebný šmrnc. Jedná se o tzv. sedací vaky, které jsou oblíbené u dětí nebo pro lenošení u televize. Vyrábějí se v různých barvách i motivech, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pro děti jsou navíc bezpečné – nemají hrany, takže na nich mohou bez omezení řádit. Sedací vaky oceníte v interiéru i na terase, psali jsme zde.

I do nafukovačky může matrace

Nafukovací postele se liší výškou postele i polohovatelností. Zvolit lze při výběru jednolůžko či dvojlůžko, stejně tak rozdělení komor. Do některých můžete dokonce vložit klasickou matraci či futon, které zajistí pohodlnější spánek. Většinou se vyrábějí z tvrzeného PVC pokrytého semišovou vrstvou. Pozor, izolaci od studené podlahy nezajistí! Od čeho jsou však (zateplené) deky? Různé druhy nafukovacích postelí si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Komfort si dopřejete i ve stanu

Lůžko oceníte také v případě, že rádi vyrážíte do přírody pod stan. Spaní na něm je podstatně komfortnější než na obyčejné karimatce. Většina z nich odolává vodě, takže ani deště se není nutné obávat.

Náš tip:

Nafukovací postele koupíte za pár stovek, ale klidně i za patnáct set. Cenu většinou ovlivňuje fakt, jak často je nutné matraci přifukovat a jaké pohodlí nocležníkovi nabízí. Ty nejdražší poskytují hotový luxus.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Pár věcí za které na dovolené ušetříte, ale budete toho pořádně litovat

Pár věcí za které na dovolené ušetříte, ale budete toho...

Ráj turistů a rybářů. To je vstupní brána do Žďárských...

Při pronájmu auta v zahraničí můžete pořádně prodělat,...

Na horách nemusíte pouze lyžovat. V kraji seriálu Doktor...

Poznejte hlavní město módy. Eurovíkend v Miláně vás...

Vzhůru na nejvyšší horu Beskyd. V okolí si v zimě užijí...

Zavřít reklamu