Ložnice podle horoskopu: Víte, na co si jednotlivá znamení zvěrokruhu potrpí?

Interier 26. dubna 2019 | 17:17 — Marie Drahá
Věříte na horoskopy? I ti, kteří jsou vůči nim skeptičtí, musí uznat, že datum narození má něco do sebe. Vyjma základních charakteristik má rovněž vliv na to, kolik člověk narozený v určitém znamení potřebuje spánku a co má rád kolem sebe.
Další 4 fotografie v galerii
Dobře vybavená ložnice je sen každého člověka / Shutterstock

Především ložnice je místem, kde máme možnost více vnímat sami sebe i okolní prostředí. Je to prostor, který slouží primárně k relaxaci a ovlivňuje naše zdraví i intimní život. Málokdy se stane, že se partneři narodí ve stejném znamení, takže je ložnici možné vybavit v jednom duchu. Ale stejně jak dokážou udělat kompromis dvě různá pohlaví, jdou hezky zkombinovat i dvě různá znamení zvěrokruhu.

Beran

Zrozeným v tomto znamení vyhovuje, když je v ložnici chladněji. Nepotřebují spát dlouho, ale když už zaspí, spí tvrdě a mívají živé sny. Často se jim stane, že usnou při televizi. Berany stimuluje v ložnici červená barva. Stačí v podobě malého polštářku nebo dekorace.

Lev

Královské znamení si potrpí na velkou postel a má rádo v ložnici zrcadlo. Lev nerad usíná sám, rád se k někomu tulí. Spí rád a hlavně na zádech. Čím mu uděláte zaručeně radost? Když mu přinesete do postele snídani na podnose.

Střelec

Lidé narození v tomto ohnivém znamení bývají spíš sovy. Do postele chodí pozdě a také si ráno rádi pospí. Většinu spí velmi tvrdě. Aby se však v posteli cítili dobře, mají kolem sebe rádi plno různých polštářů, které evokují útulnost.

Váhy

Rády mají v ložnici intimní atmosféru, takže často zatahují žaluzie i závěsy. Milují, když jsou věci kolem nich v rovnováze – pro partnery tedy stejné noční stolky i stejné lampy. Extravaganci v ložnici nepřipouštějí. Pro Váhy je spánek velmi důležitý.

Blíženci

V ložnici rádi relaxují, ale když na to přijde, také si rádi pospí. Jen se pokaždé potřebují před spánkem zklidnit. Jejich velkou vášní bývá četba, proto v ložnici Blíženců nikdy nechybí police s knihami. Pravidělně leží nějaká rozečtená i na nočním stolku.

Vodnář

Toto znamení je stále v oblacích. I před spaním přemýšlí nad spoustou různých věcí. Zklidnit jej dokáže příjemná relaxační hudba. Pak spí Vodnář jako batole. Rádi mají v ložnici něco zajímavého, čím překvapí – ať už je to originál známého umělce nebo meditační koutek.

Býk

Býci spaní milují, takže si stejně jako Lvi potrpí na velkou postel. Nejraději ji mají v rohu, kde se cítí bezpečně. Vzhled ložnice je pro ně velmi důležitý. Musí být útulná, s polštáři i tlumeným světlem. Potěšíte je i živými květinami.

Panna

Jedná se o velmi citlivé znamení, které by nemělo myslet před spaním na práci, jinak má potíže usnout. Z jeho ložnice by měla více než u kohokoliv jiného vyzařovat pohoda, při které zapomenou na všechen stres. Věří na sílu drahých kamenů.

Kozoroh

Toto znamení má jednu velkou výhodu: dokáže si naordinovat, že jde spát a usne, stejně tak většinou nemívá potíže s ranním vstáváním. Při vybavování ložnice bývá tradiční, stejně jako Býka jej však potěší aspoň jedna živá květina.

Rak

Má potíže se vyspat v cizím prostředí, nejlépe je mu totiž ve vlastní posteli. Protože i tam má někdy problém usnout, udělá mu dobře bylinkový čaj nebo aromatická svíčka. Ty má ostatně v ložnici moc rád. Stejně tak nějaké pozitivní čtivo poblíž. Máte nervy a špatně spíte? Poradíme vám, jak se dobře vyspat i bez prášků a chemie.

Štír

Vyjma období, kdy je něco trápí, postel k životu tolik nepotřebují. Nejživější jsou totiž v noci. Ložnici však mají rádi hezky sladěnou. Potrpí si na barvu polštářků, povlečení i drobných dekorací. Svou intuici podpoří líbivou vůní.

Ryby

S usínám nemají problém, pokud je tedy zrovna něco netrápí. Jsou ale velmi citlivé na zvuky z okolí, proto je pro ně do ložnice vhodná příjemná meditativní hudba. Ryby mívají živé až reálné sny, které si někdy rády zapisují.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nejnovější trend: Senioři cestují čím dál častěji a cestovky se musí přizpůsobovat

Nejnovější trend: Senioři cestují čím dál častěji a...

Chcete se za sychravého počasí končícího léta pořádně...

Máte rádi televizní soutěže? Vydejte se po stopách té...

Skvělý tip na víkend: Nevšední zážitek na vás čeká ve...

Pár dobrých tipů, jak se vyhnout poplatkům za odbavená...

Destinace, kterou si Češi zamilovali a na podzim ji berou...

Zavřít reklamu