Znáte vychytávku, díky které se obejdete v posteli při poslechu hudby i bez sluchátek?

Tipy a inspirace 21. října 2018 | 16:42 — Marie Drahá
Usínáte rádi při hudbě? Zdaleka nejste jediní. Pro řadu lidí představuje tento způsob odpočinku dokonalou relaxaci. Usínat se sluchátky na uších však není zrovna pohodlné. Obzvlášť, když se v noci probudíte obmotaní šňůrou. Existuje přitom lepší vychytávka – hudební polštář.
Další 4 fotografie v galerii
Někdo si nedokáže usínání bez hudby vůbec představit / Pixabay

Jak funguje

Hudební polštář vypadá jako klasický polštář, jen s tím rozdílem, že jeho součástí je mini jack. Díky tomu jej můžete připojit k jakémukoliv MP3 přehrávači, Ipodu nebo mobilnímu telefonu. Svou oblíbenou hudbu tak můžete poslouchat, i když ležíte, a to díky jednomu až dvěma reproduktorům, které jsou uvnitř polštáře. Výhodou je, že přehrávaný zvuk slyší pouze ten, kdo má na polštáři hlavu. Podušku opatřenou jackem nemusíte nijak nabíjet. Baterii potřebujete, pokud zvolíte variantu bletooth. Vydrží ale až osm hodin a má dosah kolem desíti metrů.

Z čeho je vyroben

Polštář bývá vyroben z měkkého materiálu, takže vás reproduktor během spánku nijak netlačí. Vnitřek obyčejně tvoří polyesterová vlákna, potah bývá vyroben z bavlny a polyesteru. Pyšní se tím, že je antialergenní! Hudební polštář není možné prát v pračce, můžete jej pouze otřít mokrou žínkou. Lepší je však používat jej s povlečením, které zamezí zašpinění. Zboží přes internet můžete pořídit mnohonásobně levněji. Víte, jak ušetřit na nákupu?

Kdy se hodí

Hudební polštář uvítáte tehdy, kdy usínáte vedle partnera nebo poblíž dětí, jež by mohla rušit hudba linoucí se z reproduktorů sterea nebo muzika, která je mnohdy slyšet i přes sluchátka. Hodí se i do společných pokojů na koleje nebo všude tam, kde se nachází více lidí, které byste mohli hudbou rušit. Příkladem je cestování. Hudební polštář je však dobrou variantou pro všechny, kteří si rádi dopřejí relax po obědě, může se dokonce hodit i v případě, že máte doma děti. Když jim pustíte audio pohádku z MP3, můžete si dát pro dnešek pohov.

Když zavoní bylinky

Další vychytávkou mezi polštáři jsou bylinkové podušky. Krásně voní, takže se na nich bezvadně usíná. Jakou bylinku zvolíte, záleží jenom na vás. I tyto polštáře opatřili výrobci antialergenním povrchem. Pokud se nehodí do vaší domácnosti, mohou být možná zajímavým tipem na dárek.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Klenot Arabského poloostrova: Navštivte tajemnou a neznámou zemi, která vás uchvátí

Klenot Arabského poloostrova: Navštivte tajemnou a neznámou...

Skvělé tipy, jak po světě cestovat co nejlevněji

Reklama na krásu a harmonii: Poznejte evropskou krajinu, kde...

Šarmantní a požitkářský kout Francie: Sem jezdí ti, kdo...

Navštivte nejromantičtější město chorvatského pobřeží

Vyznáte se v letence? Co znamenají všechna čísla a kódy na...

Zavřít reklamu